AYBÜ FK Kulübü?

Fotoğrafçılık Kulübümüz; fotoğraf ve video çekimi konularında temel düzeyde eğitimlere olanak sağlayan, üniversitemizin farklı bölümlerinden birçok arkadaşımızı çeşitli sosyal aktivitelerle bir araya getiren bir kulüptür.

Kulüp üyeleri arasında fotoğrafçılığa ilgi duyan, amatör veya profesyonel olarak fotoğrafçılık yapan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu sayede kulübümüzde, fotoğrafçılıkla profesyonel olarak ilgilenen arkadaşlarımızın amatör olanlara yardımcı olabileceği samimi bir ortam oluşmaktadır. Ayrıca kulübümüzün üyelerinden bir kısım arkadaşımız fotoğrafçılığı meslek haline getirmiştir.

MİSYONU NEDİR?

Üniversitemizin en aktif kulüplerinden biri olarak misyonumuz, farklı bölümlerden öğrenci arkadaşlarımız için fotoğrafla buluşma imkânı sağlamak; kaliteli, yenilikçi ve farklı bakış açıları kazandırarak arkadaşlarımızın kendini geliştirmesine yardımcı olmak; çevresel farkındalığı artırarak sosyalite imkânı tanıyan bir hobi alanı oluşturmaktır.

VİZYONU NEDİR?

Benimsediğimiz en önemli vizyon, güzel hatıralar biriktirip bugünün hayatlarından yarının hayatlarına kayda değer “an”lar bırakmak ve an bilincini aşılamaktır.